O nás

Truma interier s.r.o se již 15 let zabývá především zakázkovou výrobou veškerého nábytku a výrobou stavebně truhlářskou.A to vše s dodržením vysoké kvality a nízké ceny. 
V našem spektru je nábytek pro široké použití. Přes obývací stěny, kuchyňské linky, vybavení pro dětské pokoje, koupelnový nábytek, vestavěné skříňě až po vybavení kanceláří, skříňových solitérů a drobných nábytkových prvků.
  Dále se ještě specializujeme na stavebně truhlářskou výrobu, kde se hlavně věnujeme výrobě schodišť, dveří, obložení stěn a stropů a podbití.
Nabízíme kompletní dodávky a aby byla zajištěna absolutní spokojenost zákazníků, zajišťujeme téměř ve všech případech dopravu a následnou montáž daného hotového výrobku.  
 

    Naše přednosti: neslibujeme nesmyslné termíny ani nereálně věci. Na základě Vašich požadavků za Vámi přijedeme, zaměříme si vše potřebné a vytvoříme Vám nabídku. To znamená, že náše výrobky od nás mají svou skutečnou hodnotu a užitný styl přesně tak, jak si to Vy přejete. 

    Naše priority: naší prioritou jste především Vy - naši zákazníci. A proto se snažíme vyjít maximálně vstříc každému Vašemu požadavku. Snažíme se splnit Vás požadavek v nejkratším možném termínu, avšak nikdy na úkor snížení kvality. Jste to především Vy, naši zákazníci, kdo nám pomáhá k dalšímu rozvoji a zkvalitňování našich služeb. 

     Můžeme pomoci i Vám: jestliže máte jakýkoliv dotaz týkající se možnosti výroby z dřevěných materiálů, tak nás neváhejte kontaktovat. Jakýkoliv Váš požadavek je pro nás výzvou.

 


 

 

 Sídlo firmy
 Olepavačka hran Hirtz
Balkónové zábradlí - Galerie 
Dveře vchodové 
 Dveře vchodové
Dveře vnitřní 
Dveře vnitřní  
Dveře vnitřní - posuvné 
Koupelnový nábytek 
 Kuchyňská linka  - Olše
Kuchyňská linka - Červená lesk 
Kuchyňská linka - Kombinace 
Kuchyňská linka - Kombinace II 
Kuchyňská linka - Calvados 
Kuchyňská linka - Dub přírodní 
Obložení interiéru 
Obložení interiéru 
Obložení interiéru 
 Obložení interiéru
Obložení iteriéru 
Podbijení podhledů 
Popelník 
 Postel
 Šachy
 Schodiště - Dub mořený
 Schodiště - obkládané
Schodiště - Dub 
 Schodiště - Smrk s podstupni
Schodiště - Smrk 
Schodiště - Dub 
Schodiště - obkládané 
 Vestavná skříň - kombinace
Vestavná skříň - Olše 
Vestavná skříň - Buk 
 Zahradní nábytek
výroba internetových stránek a hosting 3nicom.cz